Co mężczyźni uważają za atrakcyjne w kobiecie oprócz jej wyglądu

Wierzcie lub nie, jest więcej rzeczy, które przyciągają mężczyznę do kobiety niż jej wygląd. Jeśli chodzi o poważne związki, dla mężczyzny ten aspekt jest najmniej ważny. Ale co mężczyźni uważają za atrakcyjne w kobiecie oprócz jej wyglądu? Płacą też za naprawdę napalone dziwki i eskorty.

Oczywiście mężczyzna najpierw patrzy na wygląd kobiety i to samo tyczy się w drugą stronę. Ale jego ostateczna decyzja o Tobie nie zależy od rozmiaru miseczki, pupy, oczu czy włosów. Oprócz wyglądu jest wiele innych rzeczy, które przyciągają mężczyzn do kobiet. To pokazuje, że dla mężczyzn znacznie ważniejsze są wartości wewnętrzne.

Posłuchaj

Większość mężczyzn docenia kobietę, która umie słuchać. Żadnych uwag, rad i komentarzy, co byście zrobili na jej miejscu. Siedząc i naprawdę słuchając pokazuje, że zależy Ci na jej uczuciach. Obejmuje to bycie cierpliwym, ponieważ większość mężczyzn musi samodzielnie rozwiązać swoje problemy, zanim zechce porozmawiać. Lepiej jest być przy nim, gdy mówi, że tego potrzebuje.

Spontaniczność

Bądźcie spontaniczni! Mężczyźni uwielbiają, gdy jesteś otwarta na spontaniczne działania. Lubią też, gdy czujesz się zupełnie swobodnie. Oznacza to, że docenią to, jeśli będziesz śpiewać poza kluczem lub wykonywać dziwny taniec w domu. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, będą też bardziej skłonni do niespodzianek.

Przewodnik

Mężczyźni na ogół narzekają na prowadzenie samochodu przez swoje żony. A jednak uważają, że umiejętność prowadzenia samochodu jest atutem współczesnej kobiety. Niektórzy mężczyźni idą dalej i uważają to za bardzo podniecające, a szczególnie lubią kobiety, które kręcą silnikiem.

Bycie szczęśliwym

Kobiety, które tylko narzekają są bardzo nieatrakcyjne dla mężczyzn. Dlatego staraj się doceniać życie i cieszyć się z tego, co masz. Lepiej jest być w życiu jak najbardziej pozytywnym, dzięki czemu człowiek będzie również czuł się zadowolony i szczęśliwszy.

Waga

Zdrowe odżywianie to zaleta, ale ciągłe liczenie kalorii to nie to, czego chce człowiek. Lubi chodzić do restauracji, jeść pizzę i odpoczywać. Woli mówić o tym, jak dobre jest jedzenie, a nie o tym, jak bardzo tyje. W ten sposób emanujesz pewnością siebie, a to jest właśnie to, co prawdziwy mężczyzna kocha w kobiecie.

Gotowanie

Miłość przechodzi przez żołądek, mówią, to babciny mit, ale nic mniej prawdziwego. Mężczyźni lubią kobiety, które potrafią gotować lub są chętne do nauki. Dzieje się tak dlatego, że aktywowana jest tradycyjna część mózgu i w ten sposób mężczyzna uświadamia sobie, że kobieta jest dobrym opiekunem.

00bb869034f2f9194f1cb88a4fdbac25