Kobiecy wytrysk do pochwy i wielokrotne orgazmy.

Żaden pies nie widział nigdy hollywoodzkiego filmu, w którym aktorka dokonuje wytrysku z dużą ilością hałasu i gimnastycznych pozycji. Jeśli spróbujesz ją naśladować, twoje miłosne perypetie zakończą się wizytą u fizjoterapeuty. Co tak naprawdę dzieje się podczas orgazmu pochwowego? Czy kobieta może mieć wytrysk i co odróżnia kulminację pochwową od stymulacji punktu G? Istnieje wiele pytań bez odpowiedzi na temat doświadczeń seksualnych kobiet. Szczegółowo wyjaśniamy to tutaj. Sprawdź też internetowe ogłoszenia o seksie napalonych prostytutek w okolicy.

Tylko nieliczne kobiety przeżywają orgazm pochwowy

Orgazm pochwowy, w którym kobieta ma wytrysk dzięki penetracji, nie jest tak oczywisty, jak się powszechnie uważa. W rzeczywistości, w przeprowadzonym na dużą skalę badaniu ponad tysiąca kobiet i dziewcząt w Stanach Zjednoczonych, 37% stwierdziło, że sama penetracja nie prowadzi do orgazmu. Dla 18% nie było w ogóle dodatkowej stymulacji, a prawie jedna na 10 kobiet przyznała, że nigdy nie osiągnęła orgazmu podczas stosunku. Według Centrum Wiedzy Rutgers, jedna na trzy kobiety nie ma pojęcia o orgazmie.

Dlaczego kobiecie tak łatwo jest mieć orgazm?

Przyczyną mogą być czynniki fizyczne. Na przykład kobieta może odczuwać ból podczas stosunku, ale często powód jest psychologiczny. Uczucie wstydu, słaba fantazja seksualna, zły związek, który za nią stoi, strach przed utratą kontroli - to wszystko odgrywa pewną rolę.

Jak dochodzi do kobiecego wytrysku?

Niewiele kobiet doświadcza przyjemności, jaką daje kobiecy wytrysk. Może jednak dojść do wytrysku. Czasami dzieje się to nawet przed kulminacją. 

Płyn z wydzieliny wypływa z cewki moczowej, nie ma zapachu i jest bezbarwny. Kobieta może wydzielać płyn ejakulacyjny, gdy punkt G jest stymulowany. Aby to osiągnąć, kobieta musi całkowicie oddać się swojemu partnerowi seksualnemu.

Dlaczego kobiety mogą mieć wielokrotne orgazmy

Tylko kobiety mają wielokrotne orgazmy. Ich poziom pobudzenia utrzymuje się dłużej. Mężczyźni potrzebują czasu, by dojść do siebie. Im są starsze, tym dłużej trwa ta pauza. Jeśli penis zostanie ponownie szybko pobudzony, może to być odebrane jako bolesne lub nieprzyjemne. Osoby w wieku dwudziestu lat mogą być ponownie penetrowane seksualnie po kilku minutach, w późniejszym okresie życia może minąć cały dzień. Kobiety mówią czasem o fali orgazmów, w której osiągają orgazm kilkakrotnie podczas tej samej sesji miłosnej.

Czym jest orgazm szyjkowy?

Orgazm szyjkowy lub pełny to nowy szczyt wytrysku. Cervix to wymyślne określenie szyjki macicy. Rurka sięga aż do szczeliny. Jeśli uda się go pobudzić, kobieta uzyskuje to, co znawcy nazywają "świętym Graalem" orgazmu. W praktyce nie jest to takie proste. Aby pobudzić szyjkę macicy, należy głęboko penetrować, obchodząc maksymalnie ścianki pochwy. Najlepiej robić to w pozycji psa.

Orgazm punktu G: rzeczywistość czy bajka?

Wiele mówi się o punkcie G lub G-spot. Według jednego naukowca nie istnieje, według innego istnieje. Aby raz na zawsze rozstrzygnąć ten mit: punkt G nie istnieje jako osobny narząd, ale jako część ściany pochwy, która jest grubsza w miejscu, gdzie łechtaczka na nią naciska. To właśnie ona powoduje odczuwanie przyjemności. Jak podają amerykańscy badacze A. Ostrzenski, M.N. Scheinberg i wsp. (BJOG Journal, 2014), histologicznie punkt G składa się z tkanki nerwowej G i zwoju nerwowego.

04534f4e2965e851f6e545c8a9d866a9