Sen o seksie z kolegą lub chłopakiem To może oznaczać

Obudzenie się po śnie o seksie może być dziwnym uczuciem. Zwłaszcza jeśli przeciwnikiem nie jest twój partner, ale kolega z pracy lub dobry przyjaciel. Nie martw się, seks we śnie często symbolizuje coś innego niż myślisz.

Sny o seksie mogą być ekscytujące, ale także nieprzyjemne lub dezorientujące. Jeśli śniłeś o seksie ze swoim najlepszym przyjacielem, z pewnością przypomnisz sobie o tym, gdy następnym razem go zobaczysz. Podobnie jak w przypadku kolegów, znajomych czy, co gorsza, szefa. Nie zawsze tego chcesz. Poza tym, co tak naprawdę oznacza taki sen - że skrycie czujesz coś do tej osoby, czy że jesteś nieszczęśliwy z własnym partnerem? Na szczęście nie jest tak źle. W większości przypadków seks we śnie nie dotyczy samego aktu, ale symbolizuje coś innego. Jest to sposób, w jaki podświadomość wydobywa na jaw uśpione tęsknoty, pragnienia lub blokady w sferze intymności i uwagi. Czy śniłeś ostatnio o gorącym zbliżeniu? Jeśli tak, zastanów się, czy może on symbolizować którąś z poniższych potrzeb.

Znaczenie 1: Chcesz zbliżyć się do siebie lub odnowić kontakt.

Załóżmy, że śni Ci się, że uprawiasz seks z kolegą z pracy podczas kłótni w biurze. Może się to wydawać sprzeczne, ale wyraźnie pokazuje, że w tej sytuacji potrzebna jest pomoc. Nie oznacza to, że naprawdę chcesz uprawiać seks z tą osobą, ale oznacza, że chciałbyś mieć z nią lepszy kontakt. Podświadomie pragniecie wspólnie znaleźć rozwiązanie. Sny erotyczne często odnoszą się do odległych osób w życiu codziennym. Seks we śnie wskazuje na chęć nawiązania (lepszego) kontaktu. Może nadszedł czas, aby się do siebie zbliżyć (oczywiście w sposób nieseksualny).

Znaczenie 2: Istnieją ukryte tęsknoty.

Czasami potrzeba spełnienia marzenia seksualnego jest mniej oczywista. Być może sen erotyczny jest symbolem pragnienia, które nie jest nawet bezpośrednio rozpoznawalne w życiu codziennym. W książce "Sny i koszmary" Bas Klinkhamer opisuje historię trzydziestosiedmioletniej kobiety i jej powracającego snu. We śnie kobieta jest wiązana i pieszczona przez grupę zupełnie obcych ludzi. Sprawiało jej to przyjemność, podczas gdy w prawdziwym życiu była w związku lesbijskim. To było mylące, ale w rozmowie z trenerem odkryła znaczenie swojego snu. Co dokładnie sprawiło kobiecie taką przyjemność? Po chwili zastanowienia odpowiedziała: "Że nie muszę nic robić i że ci wszyscy mężczyźni są po to, aby mnie zaspokoić". Patrząc na jej rolę w ich związku, okazało się, że to ona zawsze przejmowała inicjatywę. Dzięki temu marzeniu odkryła swoje ukryte pragnienie, by móc siedzieć w związku, podczas gdy druga osoba przejmuje inicjatywę.

Znaczenie 3: Twoje zmysłowe i erotyczne ja domaga się uwagi.

Bez erotyki i zmysłowości przeszlibyśmy przez życie jak roboty. Nasza erotyczna i zmysłowa strona sprawia, że jesteśmy istotami ciepłokrwistymi, które pozwalają się dotykać życiu. Czujemy się związani i przynależni do tego, co robimy. Namiętność i żądza życia to dwa przejawy naszej energii erotycznej. Pozwala nam robić różne rzeczy, flirtować na ulicy, zakochiwać się i cieszyć się drobiazgami, takimi jak mrowienie słońca na skórze. Być może w codziennym życiu tłumisz swoją erotyczną i zmysłową stronę. Jeśli tak, to sen o seksie jest dobrym przypomnieniem, aby żyć nie tylko dużo, ale i bardzo dużo.

Znaczenie 4: Nadszedł czas na samoakceptację.

Jak dobrze znasz osobę, z którą uprawiałeś seks we śnie? Następnie wykonaj następujące ćwiczenie. Pomyśl o trzech rzeczach, które opisują jej charakter. Być może ta osoba jest dominująca lub uległa? Zdecydowana? Przyjazna? Troskliwa? Możliwe, że właśnie tych cech ci brakuje. W ten sposób Twoja podświadomość próbuje Ci powiedzieć, że nadszedł czas, abyś zaakceptował siebie.

0f644005cc011204d8d4ea1207b4751a