Jak zablokować kontakty telefoniczne na Tinderze

Ta strona została przetłumaczona przy użyciu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

(Pocket ribbon) - Tinder ułatwia blokowanie byłego lub unikanie przyjaciół, rodziny, kolegów i innych osób, których nie chcesz widzieć w aplikacji randkowej. Wypróbuj również sex portale randkowe. Za pośrednictwem seksualnych portali randkowych można łatwo znaleźć nowe kontakty seksualne.

Użytkownicy Tindera od dawna chcieli mieć możliwość korzystania z aplikacji bez konieczności stawiania czoła komuś, kogo z jakiegoś powodu nie chcą widzieć. Teraz, w końcu, spełnią swoje życzenie. Firma ogłosiła, że użytkownicy mogą teraz prewencyjnie blokować kontakty telefoniczne.

"Chcesz uniknąć poznania kogoś na Tinderze? Dzięki Block Contacts możesz to właśnie zrobić" - podzielił się Tinder za pośrednictwem swojego internetowego przewodnika. "Udostępnij listę kontaktów swojego urządzenia w Tinderze, wybierz kontakt, który chcesz zablokować, a my zrobimy wszystko, abyście się nie widzieli".

Aby zablokować określone kontakty telefoniczne, dostępne są dwie opcje. Więcej informacji na temat blokowania kontaktów za pomocą obu metod znajduje się poniżej.

Możesz udostępnić listę kontaktów z urządzenia mobilnego bezpośrednio w Tinderze, a następnie po prostu wybrać kontakty, które chcesz zablokować.

 1. Otwórz aplikację Tinder
 2. Stuknij w ikonę profilu
 3. Przejdź do "Ustawienia
 4. Przewiń w dół i wybierz "Zablokuj kontakty".
 5. Zezwól Tinderowi na dostęp do swoich kontaktów
 6. Na karcie "Kontakty" wybierz osoby, które chcesz wykluczyć z kontaktów.
 7. Stuknij w "Zablokuj kontakty".

Jeśli nie chcesz udostępniać swoich kontaktów Tinderowi lub blokować kogoś, kto nie znajduje się na Twojej liście kontaktów, możesz dodać dane kontaktowe ręcznie.

 1. Otwórz aplikację Tinder
 2. Stuknij ikonę profilu
 3. Przejdź do ustawień
 4. Przewiń w dół i wybierz "Zablokuj kontakty".
 5. Stuknij ikonę u góry ekranu.
 6. Wprowadź informacje kontaktowe tej osoby
 7. Stuknij w "Done

Uwaga: Tinder twierdzi, że nie wszystkie kontakty są zapisywane, tylko te, które zablokowałeś. Zablokowane kontakty nie otrzymują również powiadomienia o ich zablokowaniu. Ponadto, jeśli zablokowana osoba zmieni później swój numer telefonu i dołączy do Tindera, jej konto na Tinderze może być nadal widoczne dla Ciebie.

Jeśli później zmienisz zdanie i będziesz chciał kogoś odblokować, to nic trudnego.

 1. Otwórz aplikację Tinder
 2. Stuknij ikonę profilu
 3. Przejdź do "Ustawienia
 4. Przewiń w dół i wybierz "Zablokuj kontakty".
 5. Przejdź do zakładki "Blocked".
 6. Stuknij "Odblokuj" obok zablokowanego kontaktu, który chcesz odblokować,

Albo dotknij ikony menu w rogu i wybierz "Odblokuj wszystko".

Aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji randkowej, zobacz nasz kompletny przewodnik po Tinderze. Mamy też porównanie alternatywnych aplikacji randkowych, które warto wypróbować.

60cd15589f152247fb3d56f0bfd0362e