Porady, jak szybciej powiększyć piersi

Akceptacja siebie i swojego wyglądu?
 Łatwiej powiedzieć niż zrobić, prawda? Wiele kobiet po prostu nie jest zadowolonych z tego, co widzą w lustrze, a jedną z rzeczy, z których wiele nie jest zadowolonych, jest rozmiar lub kształt ich piersi. Mężczyźni płacą dużo pieniędzy za wysokiej klasy eskorty z dużymi piersiami.

Piersi są symbolem kobiecości, a dobrze ukształtowane, często jędrne i obszerne piersi sprawiają, że kobieta jest atrakcyjna i seksowna. Oczywiście wielu powie, że rozmiar nie ma znaczenia, ale w rzeczywistości często sprawy mają się nieco inaczej. Świadczą o tym liczne badania. Aby zapoznać się z naturalnym powiększaniem piersi, poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które z łatwością możesz zastosować sama, nie wydając wiele. Być może posłużą one jako pierwszy krok w kierunku większego piękna.....

1) Masaż piersi
Regularne masowanie piersi ma kilka korzyści. Poznajesz dobrze swoje piersi, ale też szybko zauważasz, gdzie coś jest nie tak. Może nie jest to najlepsza wiadomość na początek, ale daje ci kontrolę, której potrzebujesz.

Masaż piersi pomaga ujędrnić piersi poprzez stymulację przepływu krwi. Ten przepływ krwi aktywuje fitoestrogeny w strumieniu krwi do piersi. Estrogeny te powodują rozrost przewodów mlecznych, ujędrnienie tkanki tłuszczowej i z czasem piersi mogą stać się większe. Przykładowy masaż znajdziesz w linku "Masaż piersi".

2) Spróbuj ziół
Powiększanie piersi lub ujędrnianie piersi ziołami to tradycyjna metoda powiększania piersi. Przyjmowanie ziół, zwłaszcza Pueraria mirifica, od dawna było stosowane w pielęgnacji piersi. Przeprowadzono na ten temat liczne badania i prawie wszystkie wyniki są pozytywne. Na początku warto zacząć od małej dawki, bo choć zioła są naturalne i zazwyczaj nie wywołują skutków ubocznych, to jednak możliwe jest wystąpienie reakcji alergicznej. Jeśli reakcja na produkt jest pozytywna, można stosować dawkowanie zgodnie z zaleceniami dostawcy. Wkrótce napiszę pełny artykuł o ziołach, poparty kilkoma informacjami naukowymi.

3) Ćwiczenie
Ćwiczenia wydają się być panaceum na niemal wszystko. Nie dziwi zatem fakt, że może przyczynić się do poprawy wyglądu piersi. Ćwiczenia nie zwiększają bezpośrednio rozmiaru piersi, ale pomagają rozwijać leżące u ich podstaw mięśnie piersiowe, które ostatecznie sprawiają, że piersi wydają się bardziej objętościowe. Przy okazji, te ćwiczenia można bardzo dobrze wykonać w domu, więc nie ma potrzeby pędzić prosto na siłownię, jeśli nie masz na to ochoty. Przy okazji, w Google można znaleźć wiele przykładów ćwiczeń korzystnych dla mięśni piersiowych.

4) Hipnoza
Choć nie mam w tym względzie żadnych doświadczeń, to dość często czytałam, że hipnoza jest sprawdzoną metodą na naturalne zwiększenie piersi. Wiem, że wizualizacja może wiele zdziałać, więc dobrze sobie wyobrażam, że hipnoza może się przyczynić poprzez komunikację z podświadomym umysłem. Komunikacja ta przyczynia się do powstawania nowych komórek, wzmacniania tkanek i organów. Wszystkie ważne składniki wspierające hormony, które powodują naturalne powiększenie piersi.

5) Siemię lniane
Siemię lniane zawiera również fitoestrogeny, opisane wcześniej w tym artykule. Te fitoestrogeny, czyli hormony roślinne, stymulują wzrost piersi. Codzienne spożywanie siemienia lnianego sprzyja wzrostowi tkanki piersi, dzięki czemu piersi łatwo się powiększają. Nasiona lnu możesz dodawać do sałatek, jogurtu, musli czy smoothies.

6) Pokarmy o wysokiej zawartości estrogenów w diecie.
Istnieją pokarmy, które są znane, aby promować wzrost piersi w najlepszy sposób. Jedzenie tych roślinnych produktów bogatych w estrogeny jest tak naprawdę bardzo zdrowe. Możesz wykorzystać między innymi ziarna soi, słonecznika i sezamu. Jedz oczywiście z umiarem, ale pamiętaj, że dieta ma znaczący wpływ na Twoje piersi.

7) Zwiększ swoje spożycie białka.
Zwiększ spożycie białka, aby zwiększyć rozmiar swoich piersi. Niezrównoważona dieta jest jedną z przyczyn obwisłych piersi. Dlatego upewnij się, że spożywasz pokarmy bogate w białko, takie jak mięso, ryby, kurczak, orzechy, nasiona, ser i jogurt. Białko składa się z aminokwasów i wielokrotnie udowodniono, że aminokwasy są niezbędne dla organizmu, w tym dla piersi.

8) Jedz zdrowe tłuszcze
Bardzo ważne są zdrowe tłuszcze, które nie są tuczące. Jajka, ryby (łosoś, sardynki, tuńczyk, makrela, pstrąg), orzechy, awokado, oliwa z oliwek i olej kokosowy to dobre źródła zdrowych tłuszczów, które pomogą Ci szybciej powiększyć piersi.

9) Zwiększ spożycie witamin.
Niedobór witamin może wpłynąć na wzrost piersi, nie mówiąc już o ogólnym stanie zdrowia. Witamina C jest ważnym składnikiem odżywczym dla kolagenu i elastyczności. Witamina A poprawia odmładzanie i regenerację komórek skóry, witamina B6 odgrywa ważną rolę w tworzeniu czerwonych krwinek, a witamina E zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi.

10) Zostaw złe nawyki za sobą
Do tej pory wydaje się, że idziesz do lekarza rodzinnego i słyszysz, jak on lub ona mówi. Oczywiście wszyscy wiemy, że dobra dieta jest ważna, ale zrób to teraz.

Mając powyższe informacje, będziesz miała dobrą podstawę, aby rozpocząć drogę do naturalnego powiększenia piersi lub wzmocnienia obwisłych piersi. Na temat powiększania piersi napisano wiele artykułów.

Więcej informacji już wkrótce, szczególnie o tym jak połączyć masaż piersi dla szybszych efektów.

2124dd9517757945cb361c2affceddea